Firma ATO SIGNAGE Sp. z o.o. jest znanym na rynku międzynarodowym, producentem elementów oznakowania reklamowego oraz wyposażenia meblowego dla sieci sklepów z branży m.in. odzieżowej, perfumeryjnej, jubilerskiej.

 

Lider w obsłudze rynku sieciowego, zatrudniający ponad 200 osób.

 

ATO SIGNAGE Sp. z o.o. obsługuje globalnie takie marki jak: NIKE, H&M, Mcdonald’s, Sephora, TkMaxx, Zara, Douglas, Pepco, Rossmann, Tissot, Hugo Boss i wiele innych

 

Produkty ATO SIGNAGE Sp. z o.o. dostarczane są do sklepów, które powstają w nowo otwieranych pasażach handlowych na terenie całej Europy i Azji.

 

 

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy

 

Przed przesłaniem nam dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przetwarzania Twoich danych osobowych dostępnymi poniżej.

 

Zgodnie z art.13 ust. 1 i 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ( dalej jako Ogólne rozporządzenie) informujemy, że:

 

 

 

Jednocześnie informujemy, że przysługują Tobie następujące uprawnienia:

 

 

 

W przesyłanych dokumentach prosimy zamieszczać oświadczenia o następującej treści:

 

Oświadczam, że zapoznałem (-am) się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez ATO SIGNAGE Sp. z o.o., w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych oraz uprawnieniach przysługujących mi w związku z ich przetwarzaniem.

 

W przypadku zainteresowania uczestniczeniem wyłącznie w obecnej rekrutacji, prosimy o umieszczenie w aplikacji niniejszej zgody:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez ATO SIGNAGE Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu (62-800), przy Al. Wojska Polskiego 29B jako ich Administratora w celu udziału mojej kandydatury w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 

 

W przypadku zainteresowania uczestniczeniem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych  organizowanych przez ATO SIGNAGE Sp. z o.o. prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów oświadczenia o następującej treści:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez ATO SIGNAGE Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu (62-800), przy Al. Wojska Polskiego 29B jako ich Administratora w celu udziału mojej kandydatury w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres 36 miesięcy licząc od dnia przesłania dokumentów aplikacyjnych.